judo SKP
Klub Tabulky s kategoriemi
Array ( ) -- Array --
Základna:   Rok:
Pořadí Jméno Kategorie Body Zápasů Výhry Úspěšnost Výkonnost Aktivita BodyNA

U8

1.Hanák HugoU87033100.0%112.0070
2.Hanák FelixU8553266.7%78.7055
3.Závorka KryštofU8503266.7%78.7050
4.Vachala JanU8453133.3%45.3045
5.Fajmanová NikolaU84033100.0%112.0040
6.Serafínová VeronikaU8303133.3%45.3030
7.Haluzová MarikaU8303133.3%45.3030
8.Nekvapil MichaelU8303133.3%45.3030
9.Fintová ViktorieU8302150.0%58.0030
10.Wolf VojtěchU8253266.7%78.7025
11.Harazín RostislavU8253266.7%78.7025
12.Paulus HynekU8203133.3%45.3020
13.Foldyna SebastianU8153133.3%45.3015
14.Čechák KryštofU815000.0%0.0015
15.Mikoviny TadeášU815000.0%0.0015
16.Holinka PetrU815000.0%0.0015
17.Šlesárik JanU815000.0%0.0015
18.Šrubařová LaraU815000.0%0.0015
19.Šíbl MatějU8153133.3%45.3015
20.Mikoviny RudolfU815000.0%0.0015
21.Mohylová Maria AnnaU815000.0%0.0015
22.Žídek VojtaU810300.0%12.0010
23.Typovský VojtěchU810300.0%12.0010
24.Muras BernardU810300.0%12.0010
25.Ondrušíková MartinaU810300.0%12.0010
26.Dedkova MarieU810300.0%12.0010
27.Fajmanova SabinaU810300.0%12.0010

U10

1.Tragan KvídoU1021077100.0%128.00210
2.Holoubek TomášU107033100.0%112.0070
3.Konečná LiliU10706233.3%57.3070
4.Holčáková AdélaU107033100.0%112.0070
5.Horecký PetrU10653266.7%78.7065
6.Moniaková ElizabetU10553266.7%78.7055
7.Hanák JonášU10553266.7%78.7055
8.Ručková SimonaU10553266.7%78.7055
9.Soročin JosefU105533100.0%112.0055
10.Filip MikulášU105533100.0%112.0055
11.Janetka AdamU10553266.7%78.7055
12.Milata OndřejU10553266.7%78.7055
13.Profota MatyášU105533100.0%112.0055
14.Paulus OndřejU104033100.0%112.0040
15.Bejček PetrU10403266.7%78.7040
16.Vaněk MichalU104033100.0%112.0040
17.Pavlíček VojtěchU104033100.0%112.0040
18.Kraut ProkopU104033100.0%112.0040
19.Žáček JanU1040300.0%12.0040
20.Král VítězslavU104033100.0%112.0040
21.Feihauer VincentU10353133.3%45.3035
22.Haluza OndřejU10303133.3%45.3030
23.Halvoníková BarboraU10303133.3%45.3030
24.Vraníková ElizabetU10303133.3%45.3030
25.Stibor AntonínU10303133.3%45.3030
26.Voznica JanU1025300.0%12.0025
27.Vrba JakubU1025300.0%12.0025
28.Cion OndřejU10253266.7%78.7025
29.Kubásek AntonínU10253266.7%78.7025
30.Závorka TobiasU10153133.3%45.3015
31.Foldyna DanielU1015000.0%0.0015
32.Tureček JanU1015000.0%0.0015
33.Búžek LeonU1015000.0%0.0015
34.Brantel SamuelU10153133.3%45.3015
35.Šebestík AlexandrU1010300.0%12.0010
36.Kokeš TomášU1010300.0%12.0010
37.Lamich MatějU1010300.0%12.0010
38.Davidková LucieU1010300.0%12.0010
39.Dokoupilová RozarieU1010300.0%12.0010

U12

1.Vala AlexU121308675.0%107.00130
2.Kujevský ŠtěpánU121258787.5%119.50125
3.Vašinka ViktorU1212510550.0%90.00125
4.Ondrušík VaclavU1211555100.0%120.00115
5.Maček MaxU121107457.1%85.10110
6.Ožana LindaU121107685.7%113.70110
7.Sosnar VojtěchU121057571.4%99.40105
8.Voráček VojtěchU12654250.0%66.0065
9.Štíhlová VanesaU125533100.0%112.0055
10.Mačeková LilienU1245500.0%20.0045
11.Rehwaldová KateřinaU124033100.0%112.0040
12.Vaněk JanU1240300.0%12.0040
13.Stibor FrantišekU12403266.7%78.7040
14.Rakszewská BarboraU12303133.3%45.3030
15.Frydl RobinU12303133.3%45.3030
16.Voznicová StelaU1225300.0%12.0025
17.Typovský KryštofU12253266.7%78.7025
18.Halvoníková VikiU1225300.0%12.0025
19.Khanh Ly VoU12253266.7%78.7025
20.Hlucháňová KristýnaU12253266.7%78.7025
21.Foldynová NikolaU1215000.0%0.0015
22.Paulus BedřichU12153133.3%45.3015
23.Fajkoš OndřejU1215000.0%0.0015
24.Motyčka PřemyslU1215000.0%0.0015
25.Mazur MaxU1210300.0%12.0010

U14

1.Lekki OliverU142507685.7%113.70250
2.Kubíček AntonínU142207685.7%113.70220
3.Pěnkava TomášU142209777.8%113.80220
4.Jež MartinU14904375.0%91.0090
5.Kornel OndřejU14654250.0%66.0065
6.Sophia Yasmina ALTAYU14605360.0%80.0060
7.Ivančevič NikolinaU145533100.0%112.0055
8.Mach RenéU14403266.7%78.7040
9.Motička PřemyslU14403266.7%78.7040
10.Ožana OliU14303133.3%45.3030
11.Kubačák FrantišekU14302150.0%58.0030
12.Soročin AntonínU14302150.0%58.0030
13.Janošík RaulU1430200.0%8.0030
14.Strachotta PetrU14253266.7%78.7025
15.Míčková KristýnaU14202150.0%58.0020
16.Ruprecht MatějU1415000.0%0.0015
17.Šlesárik JakubU14153133.3%45.3015
18.Zboch AdamU1410300.0%12.0010

U16

1.Rusňák AdamU1620055100.0%120.00200
2.Jančíková MonikaU1618544100.0%116.00185
3.Tragan OliverU161457457.1%85.10145
4.Weissman LukášU16652150.0%58.0065
5.Kohut OliverU1650200.0%8.0050
6.Pěnkava PetrU1645000.0%0.0045
7.Mačeková MiaU1635200.0%8.0035
8.Vykoupil JanU1615000.0%0.0015
9.Gajda VojtěchU1615000.0%0.0015
10.Karkoška OndřejU1615000.0%0.0015

U18

1.Žálková MagdalénaU181154250.0%66.00115
2.Jandek JakubU18805360.0%80.0080
3.Pindel HynekU18452150.0%58.0045
4.Davídková AdélaU1815000.0%0.0015
5.Menšík OndřejU1815000.0%0.0015

Dospělí

1.Kubíčková EliškaDospělí30000.0%0.0030
2.Kubíčková KarolínaDospělí30000.0%0.0030
3.Kubíček LuděkDospělí30000.0%0.0030
4.Bortel OndřejDospělí15000.0%0.0015

Kalendář akcí

<< Únor 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3
  9101112
131415161719
2021222326
2728     

Sponzoři

Banner

SKP na facebooku