judo SKP
Klub Seznam členů Seznam členů
Seznam členů
266 Uživatel:
<< Začátek < Předchozí [1] 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Příjmení: Bařinová
Křestní jméno: Alice
Kategorie: Starší žáci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

alice.barinova

Příjmení: Bejček
Křestní jméno: Jakub
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

jakub.bejcek

Příjmení: Bejček
Křestní jméno: Petr
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

petr.bejcek

Příjmení: Bílek
Křestní jméno: Kryštof
Kategorie: Dospělí
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

lkrystof.bilek

Příjmení: Blahuta
Křestní jméno: Ondřej
Kategorie: Dospělí
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

blahuta.ondrej

Příjmení: Bortel
Křestní jméno: Ondřej
Kategorie: Junioři
Kyu: 4
Základna: Frýdek-Místek

BortelOndrej

Příjmení: Bortel
Křestní jméno: Vojtěch
Kategorie: Dorost
Kyu: 5
Základna: Frýdek-Místek

BortelVojtech

Příjmení: Brantel
Křestní jméno: Samuel
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Raškovice

samuel.brantel

Příjmení: Butora
Křestní jméno: Matyáš
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

matyas.butora

Příjmení: Butora
Křestní jméno: Vojtěch
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

vojtech.butora

Příjmení: Búžek
Křestní jméno: Leon
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

Leon.Buzek

Příjmení: Čaplygin
Křestní jméno: Konstantin
Kategorie: Mladší žáci
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

Konstantin.caplygin

Příjmení: Čechák
Křestní jméno: Kryštof
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

krystof.cechak

Příjmení: Čechák
Křestní jméno: Martin
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

martin.cechak

Příjmení: Choleva
Křestní jméno: Gabriel
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

Gabriel.Choleva

Příjmení: Cion
Křestní jméno: Ondřej
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Raškovice

ondrej.cion

Příjmení: Connell
Křestní jméno: Henry
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

Henry.Connell1

Příjmení: Čtvrtková
Křestní jméno: Tereza
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

Tereza.Ctvrtkova

Příjmení: Cudzik
Křestní jméno: Martin
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

Martin.Cudzik

Příjmení: Čvanda
Křestní jméno: Matěj
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

Matej.Cvanda

Příjmení: Cvik
Křestní jméno: Daniel
Kategorie: Mladší žáci
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

daniel.cvik

Příjmení: Cviková
Křestní jméno: Natalie
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

natalie.cvikova

Příjmení: Dadej
Křestní jméno: Filip
Kategorie: Dospělí
Kyu: 6
Základna: Raškovice

filipdadej

Příjmení: Davídková
Křestní jméno: Adéla
Kategorie: Dorost
Kyu: 4
Základna: Dobrá

Davídková_Adéla

Příjmení: Davidková
Křestní jméno: Lucie
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

lucie.davidkova

Příjmení: Dedková
Křestní jméno: Magdaléna
Kategorie: Mladší žáci
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

Magdalena.Dedkova

Příjmení: Dedkova
Křestní jméno: Marie
Kategorie: Dospělí
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

marie.dedkova

Příjmení: Dokoupilová
Křestní jméno: Rozarie
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

rozarie.dokoupilova

Příjmení: Doležel
Křestní jméno: Jonáš
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

jonas.dolezel

Příjmení: Doležel
Křestní jméno: Šimon
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

simon.dolezel

Příjmení: Fajkoš
Křestní jméno: Ondřej
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Frýdek-Místek

Ondrej.Fajkos

Příjmení: Fajmanová
Křestní jméno: Nikola
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

nikola.fajmanova

Příjmení: Fajmanova
Křestní jméno: Sabina
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

sabina.fajmanova

Příjmení: Feihauer
Křestní jméno: Vincent
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

Vincent.Feihauer

Příjmení: Feldová
Křestní jméno: Alex
Kategorie: Dospělí
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

alex.feldova

Příjmení: Filip
Křestní jméno: Mikuláš
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

Mikulas.Filip

Příjmení: Filipec
Křestní jméno: Šimon
Kategorie: Dospělí
Kyu: 3
Základna: Raškovice

FilipecSimon

Příjmení: Fintová
Křestní jméno: Viktorie
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Dobrá

viktorrie.fintova

Příjmení: Fojmanová
Křestní jméno: Sabina
Kategorie: Dospělí
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

sabina.folmanova

Příjmení: Foldyna
Křestní jméno: Daniel
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Raškovice

Daniel.foldyna

Příjmení: Foldyna
Křestní jméno: Sebastian
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

Foldyna.sebastian

Příjmení: Foldynová
Křestní jméno: Nikola
Kategorie: Mladší žáci
Kyu: 6
Základna: Raškovice

Nikola.foldynova

Příjmení: Franek
Křestní jméno: Eduard
Kategorie: Dorost
Kyu: 4.5
Základna: Raškovice

Franek Eduard

Příjmení: Franek
Křestní jméno: Robin
Kategorie: Dorost
Kyu: 4
Základna: Frýdek-Místek

robin.franek

Příjmení: Frydl
Křestní jméno: Robin
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

Robin.Friedel

Příjmení: Gajda
Křestní jméno: Vojtěch
Kategorie: Dorost
Kyu: 5
Základna: Dobrá

vojtech.gajda

Příjmení: Galdner
Křestní jméno: David
Kategorie: Dospělí
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

david.galdner

Příjmení: Galdner
Křestní jméno: Támer
Kategorie: Dospělí
Kyu: 6
Základna: Frýdlant nad Ostravicí

tamer.galdner

Příjmení: Gregušová
Křestní jméno: Simona
Kategorie: Dospělí
Kyu: 2
Základna: Raškovice

GregusovaSimona

Příjmení: Haladajová
Křestní jméno: Karolína
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Frýdek-Místek

Karolina.Haladajova

Příjmení: Haluza
Křestní jméno: Ondřej
Kategorie: Benjamínci
Kyu: 6
Základna: Raškovice

ondrej.haluza


<< Začátek < Předchozí [1] 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Kalendář akcí

<< Únor 2023 >> 
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3
  9101112
131415161719
2021222326
2728     

Sponzoři

Banner

SKP na facebooku